GIRL GANG

girl gang by blimsien

Siostrzeństwo ♥ dyskusje ♥ opowieści ♥ rekomendacje

GIRL GANG by Blimsien, to facebookowa grupa ponad 2700 kobiet z całej Polski, a nawet kawałka świata. Wśród nas są fotografki, korektorki, graficzki, programistki, joginki, wiedźmy, dietetyczki, blogerki, właścicielki biznesów, matki, skejterki czy rysowniczki. Jesteśmy mocne i piękne. Wspieramy się, znajdujemy osoby o podobnej wrażliwości i zainteresowaniach, żeby współuczestniczyć w swoich życiach w realu, podejmujemy twórcze projekty i kooperacje. Zarówno non profit jak i dając sobie wzajemnie pracę. Trzymamy sztamę, bo wiemy, że energia którą się dzielimy wróci do nas. To dlatego chcemy pomagać sobie wzajemnie na gruncie zawodowym i osobistym. Interesuje nas tworzenie nowej rzeczywistości. Takiej, w której jest miejsce na bycie sobą, cokolwiek to dla Ciebie znaczy.

Girl Gang by Blimsien powstał z tęsknoty za ideą forum, gdzie czytelniczki nie będą tylko biernymi odbiorczynami treści, a energia będzie płynąć w obie strony.  Naszą grupę polecano w książce Sexedpl, jako dobre miejsce w sieci.

sexedpl

W tej chwili mamy już ponad 2700 członkiń, a kolejnych 1225 czeka na dodanie. Ponieważ dla gangu jest lepiej, gdy jest bezpiecznym i dość kameralnym miejscem, obecnie dołączam jedynie Matronki. Najniższy próg to symboliczna kwota, która jest minimalną gwarancją braku trollingu i zaangażowania w toczące się dyskusje.

DOŁĄCZ DO NAS ZAPISUJĄC SIĘ NA PATRONITE!