les-anderson-217735

Jestem w silnym osobistym procesie, demontowania, mierzenia się z i uzdrawiania. Sprawy są zbyt świeże i intymne, by o nich opowiadać publicznie, dlatego dziś oddam głos innym! Wiele z Was jest twórczymi duchami i poszukiwaczami na ścieżce! Bardzo mnie to cieszy. Pojawiły się w przeciągu kilku dni kobiety, które chciały podzielić się ze mną, tym co robią, a ja uznałam, że chciałabym puścić to w świat!

Paulina pisze o pisaniu, ale ze mną skontaktowała się poruszona cyklem instastory o moim życiu zawodowym. Spójnym poprzez swoją chaotyczność, odważnym i bardzo z serca (bez zimnej kalkulacji). Na swojej stronie przeprowadza wywiady z kobietami, które twórczo odmieniły swoje życie zawodowe i zdecydowały się przebranżowić. Czujesz, że moja historia zawodowa to za mało? Poznaj ich więcej klikając TU.

Agnieszka Kawula stawia na wrażliwość, poetyckość i kobiecość. Dzieli się swoimi przemyśleniami, których możecie posłuchać o TU, chyba, że wolisz poczytać, no to wtedy TU.

W sprawie wywiadu napisała do mnie krakowska psycholożka o tęczowych włosach. Zajrzałam w jej przestrzeń i bardzo mi się spodobała, dla łaknących osiędbania, które nie mogą teraz sfinansować sobie płatnych warsztató, sesji czy coachingów, polecam lekturę i pigułki wiedzy, które rozdaje Iga Będkowska pod adresem kryzysowi.pl

Czerpcie, inspirujcie się i rośnijcie!

xoxo

Blum

Author

1 Comment

Dodaj komentarz