loveyaCipki są fajne. Cipki to przyjemność, cipki to kobiecość, cipki to po prostu część ciała, o którą warto dbać. Robienie muzyki, podbijanie świata, zakładanie rodziny, tulenie kotów, pisanie, czytanie, podróżowanie czy tatuowanie są o wiele fajniejsze niż walka z chorobą. A tak się składa, że rak szyjki macicy to coś czego da się uniknąć za sprawą profilaktyki. Sirjusli girl! Gangsterki przygotowały darmowy webinar, na którym dowiesz się jak zatroszczyć się o swoją broszkę (gdyby Ci się z jakiegoś powodu wydawało, że temat to „nie moja brocha” radzę jednak spojrzeć niżej…). Poprowadzą Cię za rękę dając know how bez zadęcia i bez spięcia. Obczaj!

LOVE YOUR VAJAYJAY

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkie dziewczyny (oraz zainteresowanych mężczyzn) na bezpłatny webinar poruszający temat ważny dla każdego 👌
Każdego roku w Polsce ponad 3000 kobiet słyszy diagnozę – rak szyjki macicy, z czego ponad połowa umiera! Zmieńmy te statystyki

Temat profilaktyki antyrakowej, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki raka szyjki macicy zostanie omówiony w oparciu o evidance-based medicine (medycynę opartą o dowody naukowe).

Poruszane zagadnienia
1. Dlaczego rak szyjki macicy?
2. Co to jest rak?
3. Rak szyjki macicy jest chorobą przenoszoną drogą płciową
4. Szczepienia przeciwko onkogennym typom wirusa brodawczaka ludzkiego
5. Badanie które ratuje życie – cytologia
6. Pełen miłości, antyrakowy styl życia ♥

Dajcie znać innym dziewczynom!

P.S A dla dziewczyn z Mysłowic, które będą uczestniczyć w webinarze, mamy bony podarunkowe na zabiegi piękności, żeby #osiędbanie odbywało się totalnie i w pełni!

INFO OD ORGANIZATOREK:

na webinar nie da się zapisać, bo będzie podany link na wydarzeniu (i tu na gang też wrzucimy jak co!) i każdy kto ma linka będzie mógł wejść 🙂 także po to wydarzenie, że jak się tam kliknie że się weźmie udział, to jak będzie link to będzie powiadomienie.

Author

Dodaj komentarz