O BLIMSIEN

15666469_10102764127383618_1692372588_nProjektantka ubioru. Dziennikarka. Punkowa dusza. Wyznawczyni girl power.

Jedną nogą w szpilce, drugą w podartym trampku. Obiema w przedsionku trzydziestki. Ciągle nie mogąc zdecydować czy jestem punkiem czy miejską pańcią, postanowiłam po prostu iść wszędzie tam, gdzie czuję, że powinnam być.

Znajomi mówią, że szukam guza i powinnam dostać honorowe obywatelstwo Brazylii, bo moje życie pełne jest przedziwnych zwrotów akcji i że tak trochę telenowela. No cóż… już jakiś czas temu zrozumiałam, że muszę robić to co mnie w danej chwili interesuje i co dyktuje mi serce. Moją siłą napędową jest pasja i ciekawość świata. Zadaję bardzo dużo pytań. Do tego wiecznie gdzieś mnie gna.

Piszę o jedzeniu, ciekawych zjawiskach społecznych, modzie i beauty. Lubię kiedy to wszystko jest jakościowe. Lubię ludzi. I lubię, kiedy przeszywa mnie prąd na myśl o twórczej pracy z innymi.

Lubię być dziewczyną i lubię inne dziewczyny. Bycie kobietą w Polsce to nadal wyjątkowe doświadczenie. Mamy wielki potencjał i nadal zbyt wiele kompleksów. Jestem przekonana, że rewolucja, jak wszystko z resztą zaczyna się w nas. Nie od struktur, nie od protestów, nie od organizacji. Zaczyna się w naszych domach, związkach, przyjaźniach. No a przede wszystkim w naszym podejściu do siebie.

Wierzę w siłę opowieści i że kochanie siebie to punkrock naszych czasów. Chcę zarazić Cię moim podejściem. No chodź!