WARSZTATY

20369077_811527952343257_5120991026653114940_o

Nie jestem psychologiem, ani coachem. Nie terapeutyzuję, nie leczę, nie rzucam uroków.

CO ROBIĘ?

♥ Porywam Cię na randkę z własnym sercem. Dzięki warsztatom nawiążesz z nim kontakt i zrozumiesz co kryje się pod „muszę”, „powinnam” i „sama nie wiem dokąd teraz”. Ono wie!

♥ Robię przestrzeń. Przestrzeń na przyjrzenie się sobie samej, przestrzeń na przejrzenie się w oczach innych kobiet, przestrzeń na odpoczynek.

♥ Sprawiam, że wiesz, że girlpower nie jest ideą wymyśloną na tumblr! Nawet jeśli zazwyczaj masz kiepskie relacje z kobietami, teraz może się to zmienić.

♥ Współpracuję z dziewczynami, które wybierają najpiękniejsze miejsca Polski i najmilszych gospodarzy. Chodzimy po lesie, po górach, spacerujemy brzegiem jeziora. Jesteśmy w naturze. Razem lenimy się, jemy, śmiejemy i gadamy do nocy.

♥ Na żywo objaśniam ideę osiędbania i razem pracujemy nad tym, żebyś wyjechała z pomysłem gdzie postawisz pierwszy krok na ścieżce dbania o siebie.

♥ Jestem dla Ciebie. I słucham. Uważnie, empatycznie. Nie jestem żadnym guru, nie trzymam dystansu. Opowiadam o sobie i jestem blisko. Moim zadaniem jest stworzyć przyjazną przestrzeń do zaglądania w siebie i nawiązywania relacji z innymi. Nie gryzę, choć w pierwszym momencie mogę tak wyglądać (jestem nieśmiałą introwertyczką dopóki nie zabieram się za swoje czary, daj mi chwilę).

♥ Daję Mały Zeszyt Osiędbania w wersji PDF. Dla inspiracji.

ZAPISY NA NAJNOWSZE WARSZTATY ZNAJDZIESZ TU – KLIK

19144162_789383537891032_311858386476358210_o

„Przerażające jest to, że tak bardzo żyjemy dla innych, zapominając o sobie, o swoich pragnieniach, potrzebach, marzeniach…. eh życie. Inaczej teraz patrzę na wszystko, nawet gdy nie zgadzam się z czyimś zdaniem, to staram się wejść w buty tej osoby I zrozumieć jej stanowisko. A gdy to jeszcze jest niezrozumiałe, to odpowiadam sobie na pytanie: A co w tej sytuacji powiedziałaby osoba, która jest dla mnie autorytetem, którą szanuję?
Pomaga mi to nabrać dystansu i nie trzymać się kurczowo swojej racji. Spojrzenie z szerszej perspektywy otwiera i buduje, to wiem na pewno. I tego nauczyłam się podczas spotkań z Tobą, będąc w kręgu. W magicznym kręgu.”

Marta

20424253_811529909009728_4907181659084454309_o

„Gdy pakowałam się na warsztaty z osiędbania, przez głowę przeszła mi myśl, że co ja najlepszego robię. Wieś pod Radomiem, spanie w stodole, banda zupełnie obcych bab, kiepsko z internetem. Na pewno będą robale, komary pogryzą i tyle z tego będę miała. I jeszcze trzeba będzie rano wstawać. No ale było już za późno, żeby się wycofać. Szybko okazało się, że było warto. I było cudownie. Obce baby już nie są takie obce, każda z osobna inna, a wszystkie fantastyczne. Każda ze swoją historią, a jednak coś nas wszystkie łączy.

Spanie na pachnącym sianie, kogut piejący od wczesnego rana, leżenie na trawie, spacer po lesie, ognisko, pyszne wegetariańskie jedzenie, warsztaty prowadzone przez Blimsien, szczere i prawdziwe rozmowy o życiu, lękach, tym co w środku. Co boli, co cieszy, co uwiera, co daje nadzieję. Dużo śmiechu, trochę łez, jakieś poczucie wspólnoty. Do tego randka z własnym sercem, bycie tu i teraz, z telefonem przez większość czasu schowanym w plecaku. Blisko natury, blisko siebie samej i innych kobiet. Uwierzyłam w moc dziewczyńskości, przekonałam się, że nieznające się wcześniej kobiety mogą świetnie spędzić razem czas. Miło, przyjemnie, bez spięć, na zupełnym luzie. Że można się przed sobą wzajemnie otworzyć, zaufać, polubić i nie trzeba na to długiego czasu.

Na wsi czas wolniej płynie, więc po tych dwóch dniach czuję się jak po powrocie z tygodniowych wakacji. Ze spokojem w sercu, poczuciem szczęścia, miłością do ludzi i świata. W mojej głowie wciąż tęcza i wata cukrowa.”

Gosia

20368737_811528295676556_5182887398516098624_o

„W każdym razie ostatnio sobie na spokojnie jeszcze raz przemyślałam wszystko, co się wydarzyło na osiędbaniu i chcę Ci napisać, że to naprawdę był świetny czas. Człowiek po takim weekendzie jeszcze bardziej docenia to, co ma, i to jest super, ale przede wszystkim super było to, co zrobiłaś dla dziewczyn. Obserwowanie tego było dla mnie tez niezwykłym przeżyciem. Naprawdę robisz robotę! Gang gangiem, ale bezpośrednia interakcja to dopiero moc. Ty naprawdę pomagasz tym laskom i to jest piękne. Uwielbiam obserwować, jak kobieta pomaga kobiecie, to jest mega budujące i wspaniałe.”

Kasia