daria-tumanova-344595-unsplash

Mam przyjemnośc zaprosić was na kobiece warsztaty w Wierchomli! Zobacz co konkretnie będzie się działo!

O ile w zeszłym roku miałam przyjemność zaprosić was na warsztaty, które były organizowane tylko przeze mnie, w tym, macie szansę uczestniczyć w warsztatach, których ja jestem tylko częścią. W całości są to warsztaty dedykowane kobietom, w otoczeniu natury i z możliwością skorzystania ze SPA.

♥ Weź się na warsztat… jak ruszyć z miejsca? Paulina Kraklio wyjaśni, czym jest #fitUMYSŁ, podpowie jak być otwartą na nowe doświadczenia, jak wyznaczać cele w życiu i utrzymywać motywację w dążeniu do ich realizacji. fitUMYSŁ to zdrowie, to pewność siebie, to zadbana i piękna TY! To kobieta, która odnosi sukcesy. fitUMYSŁ jest elastyczny – uruchom go, aby być spełnioną kobietą.

♥ Kobiecy wieczór z degustacją 3 gatunków win z winnicy Chodorowa, podczas którego dowiesz się jak oceniać właściwości wina, wyodrębniać aromaty i smaki, łączyć z potrawami i dopasowywać do nich. Spotkanie poprowadzi Grażyna Dudek.

♥ Luźne warsztaty z doboru bielizny prowadzone przez ekspertkę w tej dziedzinie, Agnieszkę Jabłońską. Agnieszka opowie, jak ważne jest noszenie odpowiednio dobranego biustonosza oraz dopasuje bieliznę do sylwetki każdej uczestniczki. Warsztat połączony z możliwością zakupu bielizny.

♥ Warsztat „Poznaj siebie” poprowadzi stylistka Katarzyna Bujniewicz, która zdradzi sposoby na szybkie poznanie własnej sylwetki. Dzięki tej wiedzy możesz wzmacniać samoświadomość i pewność siebie! Będą wskazówki i praktyczne porady dotyczące stylu i doboru ubioru do figury.

♥ Warsztaty z sex coachem Martą Niedźwiecką o kobiecości i seksualności. Uświadamiające, pouczające i wciągające.

♥ Kobiecy krąg z Justyną Kokoszenko to przestrzeń na przyjrzenie się sobie samej, przestrzeń na przejrzenie się w oczach innych kobiet, przestrzeń na odpoczynek. To okazja do poznania własnego serca – dzięki warsztatom nawiążesz z nim kontakt i zrozumiesz co kryje się pod „muszę”, „powinnam” i „sama nie wiem dokąd teraz”.

Brzmi dobrze? Mam nadzieję, bo w pozostałych warsztatach i ja będę brać udział! Jeśli więc masz ochotę dołączyć, zapoznaj się ze szczegółami oferty TU.

Author

Dodaj komentarz