PRACUJ ZE MNĄ

Cześć! Zawodowo zajmuję się tworzeniem. Tworzeniem czego? Obecnie treści (np. dla Wysokich Obcasów, G’rls room czy Latającej Szkoły dla kobiet), choć przez dekadę projektowałam ubrania (pod swoją własną banderą, dla LPP oraz dla Medicine). Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, zanim jednak zechcesz wejść ze mną w twórczą kolaborację, musisz wiedzieć, że:

  • specjalizuję się w tematach: holistycznie ujęte zdrowie & piękno, moda, jedzenie, seksualność, feminizm, eko
  • bloguję, publikuję autorskie teksty w magazynach, piszę teksty na strony www, pracuję jako ghostwriterka, tworzę content na użytek social media
  • potrafię wygłosić power speecha, wykreować magię na evencie, zaprojektować ubrania lub przygotować moodboard (dla kolekcji, dla makiety książki, dla warsztatu)prowadzę kręgi kobiet i warsztaty

 

JAK MOŻEMY RAZEM PRACOWAĆ?

Napiszę dla Ciebie tekst.

Tekst na Twoją stronę www. Tekst opisujący Twoją pracę. Artykuł na Twojego bloga lub stronę firmową. Pomogę napisać Ci książkę. Napiszę artykuł do Twojego portalu, serwisu lub magazynu.

Zaproszę Cię do współpracy na mojej stronie i social mediach (instagram, facebook, girlgang).

W grę wchodzi:

  • recenzja produktu lub usługi
  • napisanie artykułu lub cykl artykułów tematycznych
  • przyjęcie patronatu nad cyklem wpisów lub wpisem. Obecnie na stronie wiele uwagi poświęcam cyklowi #cipkosprawa traktującym o… kobiecym cyklu, ciele i seksualności. Jeśli jesteś sexcoachem, kosmetyczną marką, twórcą warsztatów,  sex shopem, firmą, która produkuje przedmioty związane z wyżej wymienionymi tematami, możemy razem stworzyć świeże i wartościowe treści!
  • wyjazdy sponsorowane (relacje na stronie lub wskazanych sm)
  • umieszczenie baneru
  • działania afiliacyjne

Poza tym jestem otwarta na współpracę w tematyce #eko, #alternatywnamedycyna, #vintage (motoryzacja, wnętrza, moda), #kultura, #książki, #beauty, #design #girlpower 

Wygłoszę dla Ciebie power speecha

Na temat roli osiędbania (selfcare), o kobiecości, o byciu szukaniu własnej drogi, albo… na inny zadany temat, który jest ze mną spójny.

Zrobię z Tobą coś kreatywnego.

Co? Być może masz jakiś pomysł? Moją siłą jest kreacja. Kocham pracować z ludźmi, lubię nowe projekty, doceniam wyzwania. Pracuję z ludźmi i firmami, z którymi mam chemię, dzięki czemu pracując dla nich, pracuję dla siebie.

Masz już pomysł? Wspaniale! Napisz do mnie i zróbmy coś fajnego! W prywatnej wiadomości udostępniam nazwy marek i firm, z którymi już pracowałam, udzielam informacji dotyczących statystyk i omawiam warunki współpracy. Pisanie i tworzenie jest moją pracą na cały etat, dlatego nie przyjmę propozycji barteru.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości