Potrzebujesz poświęcić trochę czasu sobie samej? Masz ochotę domknąć miniony rok i nabrać wiatru w żagle przed kolejnym? Co roku staram się zostawić  Ci notkę, która zainspiruje Cię do zajrzenia wgłąb siebie. Nie inaczej jest tym razem. Rzucam garść inspiracji! Wybierz z nich co tylko potrzebujesz i podziel się nimi z osobami, które być może również tego potrzebują.

WAŻNE PYTANIA DO SIEBIE SAMEJ:

1 2* pytania możesz zapisać jako jpg, wydrukować i ręcznie uzupełnić jeśli chcesz

WYZWANIA.

Rzeczy, których zawsze warto się nauczyć, jeśli jeszcze nie masz ich w malutkim palcu.

1ce560646cbae5c58186298cfa1912e2* źródło – http://macarons-and-miumiu.tumblr.com

INSPIRUJĄCY MÓWCA

Prince Ea to ktoś kim chciałabym być na naszym polskim podwórku. Podoba mi się w nim wszystko, bo potrafię się z nim utożsamić o wiele bardziej niż z podstarzałymi, białymi ludźmi żyjącymi na Bali. Jeśli mam iść w duchowość i rozwój osobisty potrzebuję dookoła siebie ludzi, którzy żyją w moich czasach i kumają czaczę. Umięśniony, półnagi Prince Ea, w dresie i z czapką z daszkiem mógłby być moim ziomeczkiem i kupuję jego nawijkę bez najmniejszego ale. Wywodzący się z kiepskiej dzielnicy, facet, czarny. Pokazujący swoją miękką stronę i wartości. Czuję, że to ktoś kim warto się podzielić! Mi pokazuje, że nie muszę być Dorotką z krainy Om, żeby eksplorować tematy rozwoju osobistego i mówić o nich zamiast o Miley Cyrus.

maxresdefaultPRINCE EA VIDEOS

Poza tym, będę mówić o tym jak ważny w życiu jest SOUL SUPPORT i o roli kobiecych GANGÓW na Zlocie LATAJĄCEJ SZKOŁY DLA KOBIET w stycznie w Krakowie. Będzie szansa podejść, pogadać, zainspirować się, wydarzenie w zeszłym roku było pyszne i założę się, że w tym roku też doładuje baterie i doda skrzydła na maksa.

Żeby nie poprzestać na teorii, moje GIRL GANGI dzieją się, oddolnie organizowane, w różnych miastach Polski. Szukasz super lasek, które pomogą Ci się zmotywować, zainspirują i będą oparciem? A może sama chcesz dodać skrzydeł innym? Zajrzyj do grupy na fejsbuku, dołącz do już istniejącego gangu lub załóż własny, o TUTAJ.

Mam nadzieję, że skorzystacie lub jeśli macie inne kopiące w tyłek inspiracje, podzielicie się ze mną nimi w komentarzach. W 2016 będzie bardziej rozwojowo niż urodowo czy kulinarnie i mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć w tej podróży!

Buziaki Blum

 

 

...

8 komentarzy

 1. Thx za inspiracje, jak zwykle trafione 🙂

 2. Widac ze Princ to ma na tym zdjeciu konkretny duchowy przekaz…

 3. Blum

  Nansze – Prince Ea jest w tęczę, brałabym go na męża!

 4. 1- presje i pośpiech i ciśnienie 2. spontaniczność i elementy filozofii:”chwilo trwaj!”, choć wcześniej żyłam jej zaprzeczeniem. 3. wyjazdy w góry, całowanie się przy kominku na odludziu, próbowanie nowych potraw. 4. Mam bardzo silne intuicje, niezwykłą bliskość ze światem duchowym, choć o to nie proszę. 5. Nie wszystko na raz – kubeł zimnej wody.6. Pierwszą ciążę 🙂 7. Mieć łzy w oczach ze szczęścia. 8. stabilizacja. 9. pewne szaleństwo sprzed lat 🙂 ps. można tutaj? 😀

 5. Dzięki Blum! Właśnie przeprowadziłam rozmowę z sobą na 8 stron -opowiedziałam na wszyskie pytania 🙂 Najlepszego w Nowym Roku. Twój soul support jest dla mnie bezcenny ♥

 6. Blum

  Mila – cała przyjemność po mojej stronie!

 7. Odpowiedziałam na wszystkie pytania, wszystko mam rozpisane. Pokazało mi to wyraźniej czego chcę i którą ścieżką podążać. A co za tym idzie dziękuję Ci bardzo Blum. Na pewno będę zaglądać tu częściej i zbierać sobie Twoje porady do serca, bo są pomocne!

Leave a Reply

.