Ajurweda – od czego zacząć, żeby ją zrozumieć? Jaką doszą jestem (pomocy, wydaje mi się, że każdą!), nie rozumiem wyniku testu online, byłam na konsultacji, ale nadal nie wiem, które wskazówki są dla mnie. Od jakich książek najlepiej zacząć swoją przygodę z Ajurwedą?

To pytania, które wciąż mi zadajecie. Wcale mnie to nie dziwi. Ciężko się połapać w sanskryckich słowach, a w dodatku faktycznie wyniki testów online, czy tych w książkach są niejednoznaczne i często kłócą się z naszymi obserwacjami na temat własnego ciała czy psychiki. Dlaczego tak jest? I co warto wiedzieć, zanim zacznie się zagłębiać w świat Ajurwedy?

AJURWEDA – OD CZEGO ZACZĄĆ?

W formule online widzimy się 4 razy, a dokładnie Ty widzisz mnie, a ja czytam pytania, które zadajesz mi na czacie. Spotkania odbywają się w zamkniętej grupie na Facebooku, nie ma więc potrzeby, żebyś zakładała nowe profile i uczyła się interfejsu panelu kursowego. Prościej się nie da, nawet, gdy jesteś introwertyczką. A gdybyś nie dotarła na live o 19:00, grupa działa przez 14 dni i będę tam z Tobą, by odpowiedzieć Ci na pytania dotyczące tematyki kursu. Spotkania również są zapisane, więc możesz je odsłuchać w ciągu tych 14 dni, kiedy tylko poczujesz potrzebę.

Ta opcja ma bardzo niski próg inwestycji. Bilet dostaniesz TU (klik).

A jeśli pieniądze nie grają roli i poza wiedzą masz ochotę na rozpieszczenie duszy i ciała, możemy spotkać się podczas slow weekendu organizowanego przez Slow Living Poland. Mój zakres jest taki sam, ale oprócz dawki wiedzy będą ajurwedyjskie warsztaty kosmetyczne z Patti z Chiq chiq (klik) i joga z Kasią Klimczewską. To już jest full wypas. Zapisać się możesz TU (klik), a zobaczyć, jak wygląda taki wyjazd ze Slow Living Poland tu(klik). 

Do zobaczenia,

Blum

 

...

6 komentarzy

 1. Blum

  Wiem, byłam w podobnym miejscu jakieś 3 lata temu 🙂 Chodź na warsztaty, to rozjaśnię 🙂

 2. Cześć, kiedy będzie kolejna edycja? Na tą niestety się spóźniłam 🙁

 3. Blum

  Najprawdopodobniej we wrześniu 🙂 Gdyby jednak coś się zmieniło – z pewnością będę informować tu i na ig!

 4. Czekam w takim razie na kolejną edycję – chętnie wyjadę z Tobą na tego typu wyjazd 🙂 pozdrawiam

 5. Blum

  Na żywo wyjazd przeniesiony na maj 🙂 A kolejne warsztaty online we wrześniu 🙂

Leave a Reply

.