Anahata blimsien

Do siedliska Anahata zaprosił mnie w ramach współpracy Slowhop, ale ten wpis sponsorowany nie jest. Zostawiam go tu, bo bardzo mi się podobało i bo ten namiar może przydać się zarówno mi, jak i Wam w przyszłości. Suwalszczyzna daleko, ale ten adres warto zapisać i zapuścić się nieco dalej w Polskę niż na oblegane Mazury.

Rzuć okiem na rolkę (klik), albo obejrzyj przypięte na IG stores, które lepiej oddają atmosferę tego miejsca.

Suwałki Sejny Blimsien Slowhop
Okolica jest bardzo spokojna.

wypoczynek siedlisko Suwałki

Na miejscu dostępne są:

 • dwa domki (mały pomieści 8 osób) – w mniejszym dwie łazienki i kominek, większym tylko lepiej 🙂
 • duży grodzony ogród
 • placyk zabaw dla dzieci
 • podświetlany basen (codzienne czyszczony, wspaniały)
 • miejsce na ognisko
 • jacuzzi (dostępne całą dobę)
 • dwa miejsca do robienia grilla
 • gorąca balia, z której można oglądać filmy
 • sauna
 • do dyspozycji są też dwa rowery i łódka, którą można pływać po jeziorze (jakieś 5 minut od ośrodka)
 • można zabrać ze sobą psa 🙂

relaks

Anahata siedlisko slowhop blimien
W domku jest salon z kominkiem, jadalnia i dobrze wyposażona kuchnia. Na górze sypialnie. Mały domek ma dwie osobne łazienki.

wypoczynek jezioro Sejny

Siedlisko Anahata SPA

My w dodatku skorzystaliśmy z ajurwedyjskiego masażu ciepłym olejem i był to jeden z najlepszych masaży w moim życiu. Może dlatego, że odbywał się na świeżym powietrzu? Zamiast nad jeziorem stół rozstawiono w altance, a ponieważ ogród ma kilka stawów, w których kumkają żaby, przyciąga też mnóstwo ptaków, był to relaks dla wszystkich zmysłów. Masażami zajmuje się współwłaścicielka miejsca — Beata. I chociaż my byliśmy tylko przez 3 dni i tylko we dwoje, myśleliśmy, jak wspaniale byłoby zaprosić do tego miejsca rodzinę lub paczkę przyjaciół — z przekonaniem, że Anahata nadaje się zarówno dla introwertyków szukających odrobiny ciszy, samotności i wytchnienia, jak i ekstrawertyków, którzy chcą żartować razem przy ognisku, robić popisy gimnastyczne na trawie, albo grillować. Z rzeczy ważnych — możecie zamówić do domku kosz śniadaniowy — nam starczył na ponad dwa śniadania — kosze dostępne są w wersji wege i wszystkożernej, o obiady i kolacje musicie zadbać sami, ale to proste, bo domki są dobrze wyposażone w sprzęty, a pozmywa za Was zmywarka.

kosz śniadaniowy
Zawartość kosza śniadaniowego.

Jeśli kochacie obserwować ptaki i lubicie ciszę, spodoba się Wam! Okolica obfituje ponoć w atrakcje typu wpływy kajakiem, jest bardzo blisko do granicy, ale ponieważ byliśmy niecałe trzy dni, zamiast robić jeszcze więcej, robiliśmy mniej, rozpuszczając się w sensorycznym odpoczynku zmysłów i błogim lenistwie.

kwiaty blimsien

Anahata siedlisko Blimsien

Bardzo odpoczęłam i chciałabym kiedyś pojechać tam większą grupą, także mocne polecanko tej miejscówki.

 

...

Leave a Reply

.