Daję znać, że w moim sklepie zostały ostatnie bilety na piątkowy Krąg Kobiet w Warszawie. Opis znajdziesz poniżej a bilet kupisz TU(klik).


Spotykamy się w kulturze kręgu — bezpiecznej przestrzeni, gdzie nikt nie ocenia, nie udziela rad i nie wchodzi w Twoją przestrzeń. Krąg rozpoczynamy zwykle od krótkiej relaksacji. W powietrzu unosi się zapach wonnych olejków lub kadzideł, a przyjemny półmrok rozświetlają świece. Przed kręgiem możesz poczęstować się naparem, który będzie stał w kuchni.

Krąg nie ma tym razem tematu, ale za to będzie w wiosennym stylu – rozpoczniemy relaksacją z wizualizacją. Towarzyszyć nam będą kwiatowe i cytrusowe wonne olejki. Jak zawsze otuli nas światło świec, a do Waszej dyspozycji będą różne napary w tym atramentowo niebieska klitoria, której Ajurweda przypisuje zdolność tonizowania układu nerwowego.

To dobry moment, by ustalić intencje na nowy rok nadchodzący wraz z wiosną, by pomyśleć, jakie ziarna rzucamy i liczymy, że wykiełkują sprawiając, że za jakiś czas, nasze życie będzie kwitnące :).

DATA: 25.03.2022

Godzina rozpoczęcia: 19:30

Godzina zakończenia: 21:30

Przyjdź ok. 10 minut wcześniej, by się rozgościć i wygodnie umościć. To czas dla Ciebie, nie ma potrzeby, by się spieszyć.


...

Leave a Reply

.