9ed184c1ec7adb56cf9d17821528fda8

Cześć Dziewczyny!

Przychodzę dziś do Was z trzema inicjatywami, które mogą Was zainteresować. Wszystkie są kobiece i są w dechę!

Pierwsza sprawa jest taka, że ultrazdolna Domka Spytek, artystka zajmująca się m.in kobiecością i latającym potworem gender ma wystawę w NYC! Na New York Design Week! Hip hip hurra! Domka zaprezentuje tam swoje zabawki-totemy, które uczą nas, że cechy standardowo przypisane do kobiecości lub męskości, mamy w sobie i nie jest to wcale jednoznaczne.

3bb0eec99b6a97d484e40ac306b37125

Jeśli tak samo jak ja jarasz się, tym co robi ta artystka, możesz ją wesprzeć na Polak Potrafi lub posharować jej inicjatywę dalej! CROSSTOYS wesprzesz i obejrzysz TU.


rawpixel-com-579243-unsplash

Druga sprawa to kurs sprzedaży rękodzieła na portalu Etsy. To już druga edycja kursu i szczerze go polecam waszej uwadze. Bardzo zależy mi, żeby te z Was, które robią piękne rzeczy umiały je sprzedać, bo szczerze wierzę, że za telentem powinny iść pieniądze. Co jednak jeśli robisz super kosmetiksy, meble, makramy czy piękne plakaty, ale całkiem nie umiesz ich zmonetyzować? Zunka, która miała ten sam problem nauczyła się jak skutecznie sprzedawać na Etsy i chętnie Cię tego nauczy, a Ty będziesz mogła skupić się na tworzeniu, zamiast rozkminianiu tej tejmnej wiedzy sama. Pisałam więcej o tym kursie i jego porpzedniej edycji TU. Dziś możesz zapisać się na nową edycję kikając TU.


719165edaa63f0311215ab34b8bff1d9

Ostatnia sprawa jest dla wiedźm! Lunarium to projekt gdzie dziewczyny przywracają prawdawną wiedzę o połączeniu kobiecego cyklu z no zgadnijcie z czym? Rzecz jasna z księżycem! Za darmo możecie brać udział w poznawaniu swojego cyklu i tego jak wpisuje się on w naturę na grupie dziewczyn Kobiece Lunarium. Ale dziewczyny planują też wydać wiedźmowy kalendarz lunarny, gdzie mogłybyśmy notować sprawy związane ze swoim cyklem. Żeby to zrobić potrzebują Twojej pomocy, której możesz udzeilić im TU.

Z dziewczyńskim pozdrowieniem

Blum

...

1 Comment

  1. Bardzo mocno trzymam kciuki za Lunarium!!! Samia i Dobrawa robią świetną robotę, bardzo chciałbym, żeby im się udało <3

Leave a Reply

.