osiędbanie

Bardzo się cieszę, że nie jestem tylko duchem w sieci, ale będziemy mogły spotkać się w realu!

W warszawskim studio Ohlala 5.01.2019 będziemy miały okazję zrobić takie małe KABOOM, żeby całkiem z nową energią wejść w kolejny rok! Nazwałyśmy ten warsztat Detoks. Zobacz, co się będzie działo:

♥ O 10:00 zaczynamy od medytacji w ruchu. Pomoże wywalić trochę emocji z ciała, uspokoi umysł, odpręży i oczyści. Prowadzić ją będą Aga Kozak i Marta Majchrzak, do których chodzę na medytacje kundalini.

♥ Później przejmuję Was ja! Z czystymi głowami usiądziemy sobie w kręgu i podsumujemy miniony rok, domkniemy go na dobre i ruszymy w pracę związaną z odkrywaniem potrzeb. Takich najbardziej przyziemnych i potrzeb serca. Uwielbiam to ćwiczenie, bo jak szpachelka zeskrobuje warstwa po warstwie to co bieżące i dociera do tego, co głębiej. To będzie dobra wskazówka kierunku, w jakim warto się poruszać w nowym roku. Jeśli zamierzasz wspinać się po drabinie, lepiej żeby była przystawiona do dobrej ściany!

♥ Kasia z Detoxikate opowie o adaptogenach. Co na zmęczenie, co na libido, co na relaks. Jak komponować proszki, żeby były smaczne? Jak dawkować? Będziemy robić adaptogenne napoje i się nimi raczyć.

♥ Areta Szpura za to opowie o detoksie planety, #lesswaste, byciu eko w mądry sposób i o tym, jak uratować świat. Luźna dyskusja, porady, dzielenie się doświadczeniem.

W międzyczasie zioła, aromateriapia, rozmowy w kuluarach. Ekipa współtworząca fantastyczna. To będzie wspaniały początek roku!

osiędbanie

...

4 komentarze

  1. Niestety nie mam możliwości uczestnictwa w warsztatach (mieszkam ileś-set kilometrów od Warszawy), ale mocno interesuje mnie ten temat odkrywania potrzeb. Czy jest to coś, o czym planujesz też wpisy czy na razie jest to coś, z czym chcesz pracować raczej na żywo?

  2. Blum

    Planuję podcast na ten temat wraz ze wpisem 🙂 Będzie on opublikowany w ramach ekskluzywnych treści, które tworzę dla osób wspirających mnie na Patronite https://patronite.pl/blimsien

  3. Wyglądasz jakbyś była w ciąży, taki spokój od Ciebie bije i wyciszenie.

  4. O jak cudnie, że zrobisz podkast czyli instrukcję do ćwiczeń o odskrobywaniu potrzeb 🙂 Przyleciałam do komentarzy, żeby o to poprosić, a widzę, że nie jestem pierwsza 😀
    W ogóle uwielbiam rozwojowe ćwiczenia, także ten, jakbyś w przyszłości miała wenę na kolejne, to ja garściami.

Leave a Reply

.