Rurki z kremem najbardziej osiędbaniowy podcast w tej galaktyce-2

Po miesiączach czajenia się, wystrzeliłam poza stratosferę swojego komfortu i wreszcie, nieidealnie, ale jednak wypuściłam pierwsze Rurki z Kremem na YouTube! Rurek mogły dotychczas słuchać jedynie osoby wspierające mnie na Patronite, teraz jednak część podcastów będzie lądować także na YT właśnie.

Nie wiem dlaczego, ale tak strasznie zżerała mnie trema! Strach przed otwarciem się w nowej przestrzeni, strach przed oceną, strach przed chamstwem, strach przed byciem nie tak super wersją siebie, jak to sobie wyobrażam. Mimo to zdaję sobie sprawę, że nie będę lepsza w robieniu podcastów i wywiadów na żywo, jeśli po prostu na masę nie będę ich robić!

CHRUPNIJ NAJŚWIEŻSZĄ RURKĘ Z KREMEM


W pierwszym rozmawiam z Szymonem Cechnickim, niektórym z Was już dobrze znanym masażystą i nauczycielem yogi oraz ajurwedyjskim konsultantem. Mówimy m.in o:

♥ tym, że w kulturze w której żyjemy faceci nie mają skąd brać dotyku poza relacją seksualną!

♥ tym, że masaż uczy nas własnego ciała, jego reakcji, pragnień i… komunikacji!

♥ tym, co masaż może mieć wspólnego z udawanymi orgazmami.

♥ eksperymencie udowadniającym, że dotyk jest nam niezbędny (nawet jeśli w podcaście pokręciłam, podrzucam też w opisie do YT przydatny link)

♥ o puszczaniu kontroli

♥ o tym, jak czasem ciężko jest nam przyjmować, brać tylko dla siebie i żeby było tylko o nas

Cały odcinek ma aż 1,5 h. Jeśli więc jedziecie pociągiem na trasie Szczecin – Rzeszów polecam! ; )

*ten odcinek powstał dzięki pomocy Michała Jodłowca, który jest klawym gościem.


Te rzeczy dzieją się dzięki Waszemu wsparciu na Patronite! Jeśli Blimsien cokolwiek wnosi w Twoje życie, jeśli chcesz więcej podcastów, przepisów i treści prosto z serca, rzuć we mnie polską walutą o tu:

baner

 

...

Leave a Reply

.