Dziwny to pomysł, żeby na sam koniec roku rozpoczynać nowy projekt, ja jednak dostrajam się do siebie, a nie do kalendarza, Podążam za transformacją, która się we mnie wydarza i świadomie ograniczam swoją dostępność w social mediach na rzecz dłuższych form. Pisanych i fotograficznych – tu na mojej stronie, a teraz jeszcze podcastu, który możesz odsłuchać na Spotify.

Nie będę czekać na doskonały sprzęt ani własną perfekcję. Nienawidzę, kiedy perfekcjonizm powstrzymuje mnie przed próbowaniem nowych rzeczy. W związku z tym podcast montuję sama, nagrywam go na telefon, za to jako wyzwanie ustawiam sobie regularność. Czasem będę zapraszać gości, zwykle jednak nagrywam solo.

O czym są Rurki z kremem? O ajurwedzie, ale tak na luzie i po ludzku. O dbaniu o siebie w jego najróżniejszych wymiarach. Mam nadzieję, że forma Ci się spodoba. Jestem cesarzową offtopu, ale postaram się, żeby większość odcinków nie przekraczała 40 minut, tak żebyś mogła posłuchać ich w drodze do pracy, czy podczas niedługiego spaceru.


RURKI Z KREMEM podcast


Jak posłuchać podcastu? Kliknij TU lub ręcznie wyszukaj mnie na Spotify – jestem jako Blimsien, a podcast nazywa się Rurki z kremem.

Z tego miejsca dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które wspierają mnie na Patronite. Umożliwiacie mi rozwój i dzielenie się moją wiedzą tak, by docierała do jak największej ilości osób. Wielka bucha dla Was za to ♥.

...

Leave a Reply

.