Sklep Blimsien? Czy jako krewetka biznesu otworzyłam sklep online i zrobiłam to bez fanfar, nie dodałam linka ani baneru i w ogóle nic nie wiecie o tym, że jakikolwiek sklep istnieje? Tak, to możliwe. Szczerze mówiąc, nadal odtajam po tym maratonie formalności, przeklinając w duchu los mikroprzedsiębiorczyni. Niemniej: UDAŁO SIĘ!

SKLEP BLIMSIEN – CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Długo odkładałam zakładanie sklepu i ociągałam się przez lata z tworzeniem własnych produktów — to prawda. Mam tendencję do dopieszczania produktów dla wszystkich, tylko nie siebie. Jednak chcąc wrócić do prowadzenia kręgów, uznałam, że dla Was i dla mnie działanie w sposób niezautomatyzowany to strata czasu i przepalanie energii. Dlatego od teraz możemy załatwiać to rachu-ciachu.

W sklepie znajdziesz produkty digitalowe. To cacuszka, które kreuję dla Ciebie z największą zajawką i starannością, dobierając do współpracy utalentowane i wspaniałe osoby. W tym momencie dostępne są:

MIKROPRZEWODNIKI PO DOSZACH

W komplecie znajdziesz trzy przewodniki po 11 stron. Każdy to kompendium wiedzy o danej doszy, wraz z listą najlepszych i najgorszych pokarmów, wskazówkami, jak koić zaburzenia w umyśle oraz jakie są cechy typowe dla danej doszy. Nie sprzedaję ich w wersji papierowej, ale są pięknie zilustrowane i czytelne, możesz wydrukować je na własnej drukarce w całości lub wybrane, najpotrzebniejsze kartki. To pomoże Ci wcielać ajurwedyjskie wskazówki w życie z lekkością i precyzyjniej dbać o siebie.

PO PRZEWODNIKI KLIKNIJ TUTAJ

WARSZTATY AJURWEDA & OSIĘDBANIE

To nie lada gratka dla osób, które nie chcą wskazówek z książek, ani sprzed pięciu tysięcy lat. Chcą zobaczyć gdzie są tu i teraz, chcą myśleć ajurwedą, chcą umieć samodzielnie zadbać o harmonię w różnych obszarach swojego życia. To warsztat w super cenie, w którym sama chciałabym wziąć udział, kiedy zaczynałam i zaczytywałam się książkami i artykułami, ale nie miałam kogo zapytać, kiedy pytanie pojawiało się w mojej głowie. W końcu to 6 godzin spotkań w formule live podzielonych na 4 lekkostrawne porcje wiedzy. Robiłam ten warsztat na początku roku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ale dziewczynom brakowało kompendium wiedzy w formie notatek, dlatego tym razem do warsztatów dorzucam mikroprzewodniki. Powiem więcej – dostaniesz je na początku, żebyś mogła przyjrzeć się, co pasuje do Ciebie, na spokojnie się zastanowić i tym więcej skorzystać na warsztatach. Oprócz spotkań przez 3 tygodnie jestem dla Ciebie na grupie na Fb, gdzie odpowiadam na pytania (jeśli nie mogłaś być na żywo, lub coś wpadło Ci do głowy później) i zadaję zagadki.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH? KLIKNIJ TUTAJ

Oprócz tego docelowo w sklepie pojawią się również moje ulubione produkty, które polecam z czystym sercem i na które zazwyczaj dzieliłam się z Tobą kodami zniżkowymi. Nadal kupisz te rzeczy ze zniżką (afiliacja), ale nie będziesz musiała szukać po banerach, tylko wszystko będzie zebrane w jednym miejscu. Minusem tego rozwiązania jest to, że produkty kupujesz bezpośrednio od producentów, zatem wybierając 3 produkty, każdy innej marki, kupujesz je w 3 różnych sklepach. Na razie jednak w ten sposób kupisz tylko CIEPŁO, więc o szczegóły i didaskalia pomartwimy się ewentualnie później.

CIEPŁE ŚNIADANIA czyli pochwała dobrych poranków

A w styczniu w sklepie pojawią się CIEPŁE ŚNIADANIA. Pochwała dobrych poranków. To e-book, w którym podzielę się z Tobą przepisami na 25 wytrawnych i słodkich śniadań ze wskazówkami, jak przygotowywać je z tego, co masz pod ręką. Dzięki temu złapiesz podstawy i łatwo Ci będzie wymyślać własne wersje. Jeśli nie masz czasu na niespieszne poranki z łatwością przerobisz przepisy na szybkie, pyszne lunche i wspaniałe desery. Nad tym jednak dopiero pracuję : ).

Mam nadzieję, że wszystko to, co dla Was przygotowuję będzie Wam służyć jak najlepiej i pomoże kreować lepsze, pełniejsze życie w rytmie slow.


 

...

Leave a Reply

.