DO 24.11.2023 trwa sprzedaż wejściówek na warsztaty z neuroYOGI i ajurwedy, ale tylko dziś złapiesz się na ostatni dzień ceny Early Bird!

-> ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC W LINK

Poczułyśmy wielką potrzebę, by spotkać się i nakarmić spokojem. Regulacji układu nerwowego sprzyja towarzystwo, ruch, świadomy oddech, a ponieważ to fizyczne spotkania mają więcej prany, odżywczej energii, wiedziałyśmy, że chcemy zrobić to spotkanie fizyczne, namacalne. Chcemy Was widzieć, uściskać i z Wami jeść!

Za część ruchową odpowiada Agą Sobisz znana jako AguYoga. To NIE są zwykłe jonowe zajęcia jakich wiele. To miękki ruch, regulujący układ nerwowy, to sztuczki, które polubi Twój mózg i które będziesz mogła wykorzystywać na co dzień, by z trybu reakcji stresowej wejść w tryb relaksu i odpoczynku.

Ja, czyli Blimsien opowiem Ci o ajurwedzie i podzielę się podstawowymi zasadami, które pomogą Ci lepiej trawić to, co wkładasz do swojego brzucha. Zwrócimy się w stronę uważności skierowanej NA SIEBIE. Oprócz teorii będziesz mogła od razu wcielić nową wiedzę w życie, bo…

Zaprosiłyśmy Dom Targosz do przygotowania posiłku, który wspólnie zjemy. Będziemy oceniać, jakie ma cechy według ajurwedy, jak to gra z tym, co za oknem, co w nas. Ten mały eksperyment kulinarny pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak dbać o siebie w przyszłości, tej jesieni, zimy, jak sobie dogodzić i jak lepiej dogadywać się z własnym ciałem.

Zapraszamy!

-> ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC W LINK

...

Leave a Reply

.